Seznam produktů výrobce ATG


ATG-685X497-01.jpgATG® Ltd. je soukromá společnost založená na Srí Lance v roce 1992. ATG® patří mezi přední světové společnosti zabývající se výrobou máčených ochranných pracovních rukavic. Dynamika jejího rozvoje je dána především systematickou snahou společnosti ATG® o dosažení ideálního poměru kvalita – cena – výkon. Společnost ATG® se zaměřuje na inovace a kvalitu a v tomto duchu navrhuje, vyvíjí a vyrábí rukavice, které zlepšují výkon toho nejsofistikovanější pracovního nástroje – lidských rukou. Přesvědčení, že se věci mají dělat jednoduše, odráží fakt, že v nabídce najdete pouhé 4 značky, které jsou šetrné k pokožce, extrémně pohodlné a vysoce odolné.Všechny rukavice ATG® mají akreditaci organizace Skin Health Alliance a před balením je prováděn závěrečný oplach, aby byla zaručena „čerstvost po vybalení“ v souladu s certifikací Öko-Tex. Všechny složky použité při výrobě těchto rukavic splňují požadavky nařízení REACH a žádný z výrobků neobsahuje SVHC.


Co byste řekli, kdyby vás někdo požádal, abyste vypili strojírenský olej nebo chladící kapalinu?


Normální člověk by něco takového samozřejmě odmítl a přesto to statisíce z nás každý den dělají, aniž by si to uvědomovali. Jak? Tím, že při práci se strojírenskými oleji nebo chladicími kapalinami používají nevhodné rukavice. Ale proč?


Revmatologické oddělení Nemocnice Karolinska (Stockholm - Švédsko) provedlo rozsáhlou studii, ve které zjistilo, že kontakty s minerálními oleji vedou ke zvýšení rizika vzniku revmatické artritidy o 30 %. Olej se totiž do těla dostává pokožkou. I když pokožka odpuzuje vodu, oleje vstřebává prostřednictvím vnější části epidermu známého jako keratinová vrstva.


Revmatická artritida je dnes v industrializovaných zemích hlavní příčinou invalidity mezi lidmi staršími padesáti pěti let. Jedná se o chorobu, která postihuje muskuloskeletální systém a zejména klouby. Ochranné rukavice MaxiDry® jsou schopny nebezpečným průmyslným olejům zabránit po dobu min. 480 minut díky speciální bariérové vrstvě, která odpuzuje tekutiny a je odolná vůči olejům (60 cP).   

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 49 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 49 položek

Informace

Výrobci

Obchodní síť

Dodavatelé

Žádný dodavatel