DROGERIE

Dobrá hygiena tvoří základ nejen domova, ale také dobrého pracoviště. Nikdo přece nechce pracovat ve špíně a plísni. Proto je důležité pořídit si ty správné a kvalitní prostředky. Nabídka v naší kategorii Drogerie zahrnuje vše potřebné k dokonale čistému pracovišti. Sháníte průmyslové utěrky? Právě jste sehnali! Došly vám mycí pasty? My máme nov...

Dobrá hygiena tvoří základ nejen domova, ale také dobrého pracoviště. Nikdo přece nechce pracovat ve špíně a plísni. Proto je důležité pořídit si ty správné a kvalitní prostředky. Nabídka v naší kategorii Drogerie zahrnuje vše potřebné k dokonale čistému pracovišti. Sháníte průmyslové utěrky? Právě jste sehnali! Došly vám mycí pasty? My máme nové! Úklidové nářadí, úklidová chemie, prací prostředky a mnoho dalších věcí, bez kterých se slušné pracoviště neobejde, můžete pořídit v našem sortimentu.

Zobrazit

DROGERIE  Počet produktů: 137

Podkategorie

 • Úklidová chemie

  Pokud se má člověk ve svém zaměstnání cítit dobře, potřebuje k tomu příjemné a čisté pracovní prostředí. To je fakt, proti kterému nelze nic namítat. Dostatečná úklidová chemie by tedy rozhodně neměla chybět na žádném pracovišti, které chce docílit dobrých výsledků. Jestliže potřebujete doplnit vaši výbavu, pak jste tady správně. V této kategorii nabízíme kvalitní úklidové prostředky, které se postarají o prvotřídní hygienu. Pamatujte na to, že spokojenost zaměstnanců je v přímé úměře s jejich výkony.

 • Sanitární chemie

  Správná hygiena je součástí každého dobrého pracoviště. Žádný zaměstnanec přeci nestojí o špinavé toalety, plísně či zápach. Sanitární chemie je tudíž základním předpokladem pro příjemné prostředí, ve kterém budou lidé podávat ty nejlepší možné výkony. Pokud jste právě zjistili, že je potřeba doplnit vaši výbavu, tak jste na správné adrese. V této kategorii si snadno vyberete sanitární prostředky dle vašich aktuálních potřeb. Nezapomínejte, že spokojenost a pohodlí pracovníků odráží jejich výsledky.

 • Papírový program

  Možná se vám to bude jevit jako druhořadá záležitost, ale věřte tomu, že čisté a dobře vybavené toalety velmi výrazně přispívají k pracovní pohodě všech zaměstnanců. Spokojený pracovník, který se ve svém prostředí cítí příjemně, následně pochopitelně podává lepší pracovní výkony. Pokud jste zjistili, že vašim toaletám něco chybí, tak jste na správné adrese. Zde si můžete pořídit různé druhy toaletních papírů, papírové ručníky a samozřejmě také papírové utěrky. Myslete na to, že kvalita WC odráží úroveň všeho ostatního.

 • Ochranné krémy

  Pokud si vaše zaměstnání žádá manuální činnost, pak se může postupem času stát, že se kůže na vašich rukou bude poškozovat. Proto je velmi důležité o ni dostatečně dbát.Ochranný krém na ruce je v tomto případě ideálním řešením pro zachování vaší zdravé kůže. V naší nabídce si můžete vybrat z celé řady kvalitních krémů, které mají vynikající regenerační a hydratační vlastnosti. Nechybí zde samozřejmě ani tradiční indulona. Krémy se rychle vstřebávají a působí antibakteriálně. Mějte na paměti, že zlaté české ručičky potřebují být v první řadě zdravé.

 • Mycí pasty

  Jestliže pracujete v průmyslové či zemědělské oblasti, jistě by do vaší výbavy měla patřit mycí a čistící pasta na ruce. V naší nabídce si můžete vybrat z celé řady kvalitních produktů, které efektivně odstraní i extrémně těžké znečištění jako je například olej, tmel, barva, mastnota, lepidlo, maz a další. Mycí pasty na rucese samozřejmě narámně hodí také všem domácím kutilům a zahrádkářům. Kůže na jejich rukou dostává totiž mnohdy taktéž pořádně zabrat. Čím lepší bude péče o vaše ruce, tím kvalitnější práci vykonají. Mycí pasta vám tuto péči zajistí.

 • Průmyslové utěrky

  Důležitým pomocníkem pro udržení čistoty na vašem pracovišti jsou průmyslové utěrky. Využijete je například při čištění tiskových zařízení, ale také v automobilovém, strojírenském a chemickém odvětví. V naší nabídce si vyberete průmyslové papírové utěrky dle vašich potřeb. Jejich velkou předností je fakt, že stírají mastnou špínu, absorbují olej a jsou vysoce odolné proti rozpouštědlům a mechanickému protržení. Průmyslová utěrka by tedy rozhodně měla patřit do vaší výbavy. Samozřejmě si u nás můžete pořídit také stojany.

 • Osobní hygiena

  Součástí každého dobrého pracoviště jsou samozřejmě také hygienické prostředky. Zaměstnanci mají právo na příjemné prostředí a pohodlí. V této kategorii najdete kvalitní tekutá mýdla, která vyživují a zvláčňují pokožku. Díky vysoce účinné receptuře budou vaše ruce šetrně omyty a ošetřeny. Dostane se jim rovněž potřebné hydratace. Nabízíme také vynikající antibakteriální a toaletní mýdla. Součástí sortimentu je i bylinný šampon na vlasy. Nezapomeňte, že lidé, kteří se v práci cítí dobře, podávají o to lepší výkony.

 • Prací prostředky

  Vaše pracovní oblečení si zaslouží tu maximální možnou péči. Pro to, aby bylo pohodlné a abyste se v něm během zaměstnání cítili dobře, musíte ovšem něco udělat. Není to žádná věda. Stačí mít po ruce kvalitní prací prostředky. V naší nabídce si snadno můžete vybrat perfektní prací prášky od renomovaných značek a taktéž si zde pořídíte výborné mýdlo na praní. Známé heslo praví, že šaty dělají člověka a my si myslíme, že je jednoznačně pravdivé. 

 • Sáčky a pytle

  Kvalitní pracoviště se pozná tak, že je perfektně vybaveno po všech stránkách. Je tomu tak i u vás? Věříme, že ano. Občas se ale samozřejmě stane, že některé věci dojdou, něco se zapomene nakoupit a tak dále. Někdy situace zase tolik nehoří, když je ale přeplněný odpadkový koš a další sáčky do koše jaksi chybí, tak je to už docela malér. Stejně tak je problém, když nelze obsah koše vysypat, protože nejsou k dispozici pytle na odpadky. Vyhněte se těmto potencionálním potížím a vše si včas pořiďte! Naše nabídka je tu od toho.

 • Textilie a houbičky

  Hygiena by měla být prvořadou prioritou všech pracovišť a domácností. Jste si jistí, že ve vaší výbavě nic nechybí? Pokud ne, tak se pozorně podívejte na naši nabídku. Najdete v ní totiž celou řadu praktických věcí, které používáte dnes a denně. Například si zde můžete pořídit ručníkyfroté, prachovky, houbičky na nádobí a hadry na podlahu. Nechybí samozřejmě ani víceúčelová a švédská utěrka. Sami se tedy můžete přesvědčit, že u nás si výbavu hravě doplníte.

 • Úklidové nádoby a mopy

  Každé pracoviště a ostatně i domácnost si žádá pravidelný úklid. To každý ví. Není nic horšího než prostředí, kde se vyskytuje zápach, špína a plíseň. K tomu, aby bylo uklízení vykonáno poctivě, je však potřeba kvalitní výbava. Přesně takovou najdete v této kategorii. Můžete si zde vybrat pozinkované vědro, stejně tak i vědro zednické nebo umělohmotné. Pokud si u nás chcete pořídit mopy, tak to samozřejmě také není žádný problém. Výbava je tedy dostačující a nyní už jenom napustit kyblík vodou a směle do toho.

 • Úklidové nářadí

  Pořádek dělá přátelé, ale také pohodlnou domácnost a pracoviště. Nikomu není příjemně v prostředí, kde se úklid zanedbává a kde tím pádem mají špína a prach dominantní postavení. K pečlivému úklidu je ovšem potřeba kvalitní výbava. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si takové úklidové nářadí, které vám zmiňovaný pořádek hravě zajistí. Najdete zde celou řadu lopat, smeták, koště a samozřejmě také oblíbený smetáček s lopatkou. V neposlední řadě si v této kategorii můžete pořídit rovněž soupravu na čištění WC.

 • Doplňkový sortiment

  Pokud máte pocit, že výbava na vašem pracovišti není dostatečná, nezoufejte! Právě tato kategorie je zaměřena na doplňkový sortiment. Není pochyb o tom, že by ve vašem zaměstnání měla být nástěnná lékárna. Není-li tomu tak, pořiďte si ji z naší nabídky. Náplň do lékárničkyje u nás samozřejmě také k dostání. Pro technické účely je často potřeba destilovaná voda. V našem sortimentu nechybí a je pro vás připravena. Posypová sůl je také velmi užitečnou věcí. Máte ji? To vše a mnoho dalších věcí najdete v naší nabídce doplňkového sortimentu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 137 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 137 položek