OCHRANA HLAVY

Ochrana hlavy je nedílnou součástí každého pracovníka ve stavebnictví, ale i v řadě dalších povolání. Primárně je důležité mít kvalitní ochranné prostředky. V našem sortimentu si můžete vybrat pracovní přilby, dle vašich potřeb. Najdete zde rovněž pohodlné pracovní čepice a je-li vaším přáním, tak i ochranný štít. Bezpečnost práce není prázdný p...

Ochrana hlavy je nedílnou součástí každého pracovníka ve stavebnictví, ale i v řadě dalších povolání. Primárně je důležité mít kvalitní ochranné prostředky. V našem sortimentu si můžete vybrat pracovní přilby, dle vašich potřeb. Najdete zde rovněž pohodlné pracovní čepice a je-li vaším přáním, tak i ochranný štít. Bezpečnost práce není prázdný pojem!

Zobrazit

OCHRANA HLAVY  Počet produktů: 67

Podkategorie

 • Přilby

  Prioritou každého člověka by mělo být zdraví. To platí samozřejmě také v práci. Kvalitní ochranné helmy jsou nezbytné v celé řadě zaměstnání. Úrazy hlavy patří k těm nejvážnějším zraněním, a proto se jim snažte v maximální možné míře předejít. V naší nabídce najdete pracovní přilby, které výrazně přispějí k vaší bezpečnosti. Výběr je zde opravdu široký a jistě se zařídíte dle vašich individuálních potřeb. Ochranná přilba by rozhodně neměla ve vaší výbavě chybět.

 • Čepice se skořepinou

  Myslete při práci na ochranu vaší hlavy. Její zranění patří vždy k těm nejvážnějším úrazům. Do vaší výbavy by tedy rozhodně měla patřit kvalitní pracovní čepice. Tato kategorie se zaměřuje na čepice se skořepinou. Spolehnout se můžete na nárazuvzdornost, větrací otvory pro příjemné nošení, ABS skořepinu a také na pěnovou vložku. Díky suchému zipu si rovněž budete moci nastavit obvod. Tato čepice poskytuje lehčí ochranu proti nárazu a rozhodně se vyplatí ji mít.

 • Příslušenství přileb

  Potřebujete doplnit sortiment k vaší pracovní přilbě? Tak to jste zde na správném místě! Tato kategorie se totiž věnuje výhradně příslušenství k přilbám. Vybrat si můžete z opravdu velmi pestré nabídky. Sháníte-li například podbradní pásek či potní pásek, tak už shánět nemusíte. Máme je pro vás připravené v té nejlepší možné kvalitě. Pokud byste snad potřebovali štít, zorník, hlavovou vložku nebo sluchátka s adaptérem, tak vám samozřejmě také rádi vyhovíme. Přesvědčte se sami!

 • Ochranné štíty...

  Pokud právě nutně sháníte ochranný pracovní štít, pak jste zaručeně na správné adrese. V této kategorii na vás čekají štíty, díky kterým se vaše práce stane bezpečnější. Zajistí vám ochranu proti nárazu částic o střední energii i při extrémních teplotách. Zásluhou širokého panoramatického zorného pole se můžete těšit na vysoký komfort. Nabízíme taktéž drátěný štít vhodný pro použití v lesnictví. Kromě toho si zde vyberete držák štítu a v neposlední řadě také průmyslový a lesnický multisystém.

 • Ochranné štíty

  Během pracovní činnosti je velmi důležitá ochrana hlavy. Kvalitní ochranný štít by tudíž rozhodně neměl chybět ve vaší výbavě. V této kategorii si můžete snadno vybrat právě takové ochranné štíty, které budou nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Štíty vám budou sloužit proti nárazu odletujících drobných částic, čímž výrazně přispějí k obraně vašeho obličeje. Podívejte se na naši bohatou nabídku a myslete na své zdraví!

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 67 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 67 položek

Katalog

Dostupnost
Výrobce
Barva
Sluchátka s komunikátorem

Informace

Obchodní síť