Seznam produktů výrobce Sundström


Švédská společnost Sundström je předním výrobcem prostředků pro ochranu dýchacích cest. Produkty Sundström jsou určeny pro nejnáročnější prostředí ve výrobní sféře. Armádní divize Sundström dodává komponenty v rámci vojenského programu společnosti.


Společnost byla založena v roce 1926 důlním inženýrem Ivanem Sundströmem. Sundström se tedy již 90 let zabývá výrobou a vývojem prostředků určených k ochraně dýchacích cest.


Mezníkem v rozvoji společnosti byl rok 1972, kdy Sundström představil svou první moderní pryžovou polomasku v dokonale anatomickém designu, dalším pak rok 1989, kdy byla na trh uvedena první silikonová maska.


Sundström dbá na maximální uživatelský komfort, jednoduchost a intuitivnost při používání všech svých výrobků. Tyto vlastnosti se staly rozhodujícími faktory úspěchu společnosti a klíčem k efektivní ochraně uživatelů. Vysoké obliby u zákazníků Sundström dosáhl také důslednou aplikací poznatků z fyziologie dýchání do tvaru masek a systému filtrace, a dále použitím nejmodernějších materiálů, což se odrazilo v nekompromisní kvalitě finálních výrobků.


Unikátnost produktů společnosti Sundstöm je především v systémovém řešení, kdy například polomaska není pouhou maskou s příslušným filtrem, ale může být také připojena na filtrační jednotku, nebo Airline.


Kupte produkt – získáte systém!


na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 36 položek

Informace

Výrobci

Obchodní síť

Dodavatelé

Žádný dodavatel