OBUV

Sháníte pracovní boty? Tak to jste na správném místě. Vhodné obutí je významným faktorem vaší bezpečnosti, ale také vašeho pohodlí v zaměstnání. Zde si zajisté vyberete ideální pracovní obuv, která bude dokonale vyhovovat vašemu zaměření. Vyhovíme všem požadavkům. Možná, že k vaší práci potřebujete zimní pracovní boty. Třeba vyžadujete pro maxim...

Sháníte pracovní boty? Tak to jste na správném místě. Vhodné obutí je významným faktorem vaší bezpečnosti, ale také vašeho pohodlí v zaměstnání. Zde si zajisté vyberete ideální pracovní obuv, která bude dokonale vyhovovat vašemu zaměření. Vyhovíme všem požadavkům. Možná, že k vaší práci potřebujete zimní pracovní boty. Třeba vyžadujete pro maximální ochranu prstů pracovní boty s ocelovou špičkou. Žádný problém! V naší nabídce najdete vše, co hledáte. Samozřejmě je tu pro vás k dispozici také vycházková obuv, holínky, přezůvky a další doplňkové zboží.

Zobrazit

OBUV  Počet produktů: 177

Podkategorie

 • Pracovní

  Kvalitní pracovní obuv je nedílnou součástí komplexního pracovního oděvu. Vaše nohy si v náročných pracovních podmínkách zaslouží pohodlí a bezpečí. Neměli byste tudíž vaše obutí podceňovat. V naší nabídce si vyberete ty nejlepší možné boty pro vaši práci. Máme tu pro vás výrobky od prestižních značek, které poskytnou prvotřídní ochranu. Říkáte, že potřebujete primárně zimní pracovní obuv? To ale není žádný problém! Nabízíme zajisté také boty v zateplených variantách.

 • Bezpečnostní

  Bezpečnostní obuv je velmi důležitá při pracovní činnosti, ale také při chůzi v náročnějších terénech. Vaše nohy by měli mít prvotřídní ochranu, a proto je na místě vybrat si kvalitní bezpečnostní boty. U nás si můžete vybrat z celé řady různých druhů pracovní bezpečnostní obuvi, která bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Nabízíme například obuv poloholeňovou, kotníkovou, celokoženou, ale také perforovanou semišovou polobotku a mnohé další.

 • Vycházková

  Pokud máte volný čas, měli byste se cítit hlavně pohodlně. K tomu zákonitě musí pasovat i pohodlné obutí. Správná vycházková obuv je tedy důležitou součástí vaší relaxace. Naše nabídka obsahuje ideální vycházkové boty pro vaše potřeby. Najdete zde trekovou kotníkovou obuv, sportovní softshellové boty, sportovní sandály, uzavřené trekové sandály, ale rovněž poloholeňové sněhule. Samozřejmě je k dispozici jak pánská vycházková obuv, tak i dámská vycházková obuv, takže lze říci, že si u nás vyberou opravdu všichni.

 • Holínky

  Jestliže se v rámci vaší práce nacházíte ve vlhkém prostředí, určitě byste měli vlastnit kvalitní holínky. Ale nejde pouze o mokro, pracovní holínkyvyužijete rovněž při práci s různými chemikáliemi. Vaše nohy si zaslouží sucho a bezpečí, proto se podívejte na naší bohatou nabídku a vyberte si zateplené holínky dle vašich představ. Kvalitní materiál a rozumná cena jsou argumenty, které dávají smysl.

 • Přezůvky

  Nikdo určitě nebude pochybovat o tom, že kvalitní a pohodlná obuv je základem pro zdraví vašich nohou. Tohle pravidlo platí jak při chůzi blátem za deště, tak i v teple domova či kanceláře. Dobré přezůvky by tedy rozhodně neměly chybět ve vaší výbavě. V našem bohatém sortimentu si můžete vybrat ideální nazouváky a kroksy pro volný čas, stejně tak ale zdravotní přezůvky nebo pracovní sandály vhodné pro kancelářskou činnost.

 • Doplňky

  K tomu, aby vám mohli vaše boty kvalitně sloužit, potřebují také kvalitní péči. V této kategorii si můžete vhodně doplnit svoji výbavu. Najdete zde například vložky do bot, a to jak protiplísňové, tak i sportovní či gelové. Současně si z naší nabídky můžete vybrat mnoho dalších účinných prostředků, které jsou pro ošetřování bot nezbytné. Určitě by to chtělo dobrý krém na boty. Neméně důležitá je pro údržbu rovněž impregnace na boty. Vše u nás snadno pořídíte. Pohodlná obuv jde ruku v ruce se správně zvoleným typem ponožek, proto bude jistě dobrým nápadem podívat se také na naše pracovní ponožky a podkolenky.

na stránku
Zobrazeno 169 – 177 z 177 položek
Zobrazeno 169 – 177 z 177 položek

Katalog

Dostupnost
Výrobce
Barva
Kategorie obuvi
Typ obuvi
Typ podešve
Protiskluznost podešve
Svrchní materiál
Bezpečnostní tužinka
Stélka proti propichu
Kolekce
Zateplení
Pohlaví
Reflexní prvky
Voděodolnost

Informace

Obchodní síť