Doplňky

Z našeho sortimentu si můžete vybrat kvalitní doplňkové zboží, které jistě váš šatník příjemně obohatí. Například si u nás můžete pořídit textilní opasky s kovovou či plastovou sponou. Snadno u nás však seženete také pevný pracovní opasek. Pokud se chcete zaměřit na kšiltovky nebo zimní čepice, jsme opět připraveni vám vyhovět. Tím to ale zdalek...

Z našeho sortimentu si můžete vybrat kvalitní doplňkové zboží, které jistě váš šatník příjemně obohatí. Například si u nás můžete pořídit textilní opasky s kovovou či plastovou sponou. Snadno u nás však seženete také pevný pracovní opasek. Pokud se chcete zaměřit na kšiltovky nebo zimní čepice, jsme opět připraveni vám vyhovět. Tím to ale zdaleka nekončí, čeká tu na vás také třeba bavlněná hřebíčenka, nákoleníky, pracovní brašna nebo pohodlný batoh. U nás nakoupíte snadno a kvalitně!

Zobrazit

Doplňky  Počet produktů: 33

Podkategorie

  • Opasky

    Opasky jsou součástí pánského oděvu již odedávna. V dnešní době se z nich stal dokonce oblíbený módní doplněk. Ale zapomínat nesmíme ani na jejich původní, ryze praktickou úlohu, kterou je zajištění kalhot na správném místě. Při práci ani při sportu přeci nechceme, aby nás zbytečně zpomalovaly padající kalhoty. Proto v naší nabídce najdete různé druhy pánských pásků – opasky s přezkou i plastovou sponou, látkové i kožené opasky.

  • Čepice

    Kdo má pod čepicí, ten si chrání hlavu. A to, i když zrovna nejezdí na motorce nebo na lyžích a nepotřebuje helmu. Čepice jsou důležitou součástí oděvu v zimě i v létě. V chladných měsících totiž nechráněnou hlavou ztrácíme až 60 % tělesného tepla. Právě proto pro vás máme v nabídce i pletené a fleecové zimní čepice. V letních měsících si zase při pobytu venku musíme chránit hlavu před úžehem, k čemuž bezvadně poslouží kšiltovky.

  • Ostatní

    Jelikož si velmi ceníme každého, kdo odvádí dobrou a poctivou práci, rozhodli jsme se vám ji alespoň trochu zpříjemnit. Proto v naší nabídce najdete třeba nákoleníky, aby se vám pohodlněji klečelo, bederní pás, který vám usnadní zvedání a nošení břemen nebo ledvinový pás jako ochranu před nepříjemným prochladnutím. Nechybí u nás ani brašna na nářadí s mnoha praktickými kapsami, multifunkční šátek nebo mošna na hřebíky a šroubky. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 33 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 33 položek

Katalog

Dostupnost
Výrobce
Barva
Svrchní materiál
Kolekce
Zateplení
Typ oděvu
Pohlaví
Reflexní prvky
Voděodolnost

Informace

Obchodní síť